Akční nabídka modelových domů

Rodinný dům ALFA

 Alfa je dům menší velikostní kategorie = vhodný pro rovinatý, popř. mírně svažitý pozemek = vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby = místnost v přízemí může sloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty = noční část domu je osazena do podkroví Doporučené úpravy projekt v zrcadlovém obraze = u užších pozemků je možno dům řešit bez garáže = dům je možno podsklepit
 Rodinný dům je čtvercového půdorysného tvaru s garáží umístěnou z boční strany. V rohové části domu je umístěná apsida. Vstupní závětří je vytvořené pomocí předsazené garáže a střešní konstrukce, které spolu s vikýřem nad vstupem působí dominantně. Nad hlavní částí domu i nad garáží tvoří zastřešení sedlová střecha. Přes vstupní závětří se přechází do chodby, ze které je přístupná koupelna a hala. Hala tvoří hlavní komunikační prostor domu, který je přímo propojený z obývacím pokojem. Vzhledem k velikosti domu je obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelní částí, což má za následek optické zvětšení těchto prostor. Z obývacího pokoje je východ na terasu. V hale je umístěné schodiště, které spojuje denní část domu na přízemí s noční částí na poschodí. Pod schodištěm je umístěná komora. V přízemí se ještě nachází pokoj přístupný z haly. Garáž je umístěná na boční straně domu.
 
Noční část domu se nachází v poschodí řešeném jako obytné podkroví. Tady se nacházejí 3 pokoje, koupelna, WC a šatna. Ze dvou pokojů je přístup na balkon.
 
Celková užitková plocha 134,6 m2
Obytné místnosti 5+1
Cena stavby 2 861 000 Kč
Cena projektu 26 010 Kč
Alfa

Alfa
Poschodí
Přízemí